RADYOLOJİDE YENİ UFUKLAR VE RADYASYON GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMU-7.4.2019


Radyolojide Yeni Ufuklar ve Radyasyon Güvenliği Sempozyumu

DAVET

Günümüzde sağlık teknolojisinin en hızlı değiştiği ve geliştiği alanların başında tıbbi görüntüleme alanı gelmektedir. Okulumuz TGT programı, ileri teknoloji ürünü olan görüntüleme cihazlarını etkin ve verimli kullanabilecek, en yüksek faydayı en düşük dozla elde edebilme bilgi ve becerisine sahip nitelikli tekniker yetiştirmeyi kendine görev edinmiştir. Bu amaçla her yıl öğrencilerimizin gelişimine katkı sunmak amacıyla bir çok etkinliğin yanı sıra Radyolojide Yeni Ufuklar ve Radyasyon Güvenliği konularında ayrı ayrı seminerler yapılmakta idi. Bu yıl ilk defa hem okulumuz öğrencilerinin hem de Nevşehir ve çevre illerdeki üniversite ve hastanelerden teknisyen/tekniker, Doktor ve akademisyenlerin de katılacağı bir sempozyum düzenlemeye karar verdik.

Sempozyumda, davet edilen alanlarında uzman konuşmacıların sunumlarının yanı sıra, bilimsel sözlü bildiri ve poster bildirilerde yer alması planlanmıştır. Sempozyum sunumları ve bildiri özetleri kitap olarak yayımlanacaktır. Sözlü bildiri ya da poster bildiri ile katılacak olanların bildiri kurallarını dikkatlice okumalarını ve son katılım tarihine dikkat etmelerini önemle rica ederim.

Sempozyumun düzenlenmesinde desteklerini esirgemeyen Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Hasan Ali KARASAR’A, Sempozyum Başkanı Sayın Prof. Dr.Vesile ŞENOL’A, Sempozyum Bilim Kurulu Başkanı Sayın Prof. Dr. Abdulhakim COŞKUN’A, tüm Bilim Kurulu üyelerine, düzenleme kurulunda emeklerini esirgemeyen öğretim görevlisi arkadaşlarıma, sempozyuma desteğini esirgemeyen Tüm Radyoloji Teknisyenleri ve Teknikerleri Derneği, BAYER firması ve Sezin Tıp’a teşekkür ederim.

2017 yılında AKIL, AHLAK, ADALET, ADAP ilkeleri ile kurulmuş Kapadokya Üniversitesinin Ürgüp yerleşkesinde düzenlenecek bu sempozyumda buluşmak dileğiyle tüm katılımcıları saygıyla selamlıyorum.

Öğr. Gör. Füsun HEPDİNÇ

Düzenleme Kurulu Başkanı

KMYO Müdürü


SEMPOZYUM SEKRETERYASI

Öğr. Gör. Gürdoğan AYDIN 0542 4275157 gurdogan.aydin@kapadokya.edu.tr

Öğr. Gör. Ercan TÜRERER 0533 5605094 ercan.turerer@kapadokya.edu.tr


Sempozyum Düzenleme ve Bilim Kurulu için tıklayın

Sempozyum Programı için tıklayın

Sempozyum Afişi için tıklayınTEŞEKKÜRLER... KAPADOKYA
Kapadokya Üniversitesi ve TÜMRAD-DER işbirliği ile Kapadokya Üniversitesi Ürgüp-Nevşehir yerleşkesinde düzenlenen RADYOLOJİDE YENİ UFUKLAR VE RADYASYON GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMU başarılı bir şekilde tamamlanmıştır. Düzenleme Kurulu'na, Bilim Kurulu'na, konuşmacılara, katılımcılara ve destek veren firma ve kuruluşlara TEŞEKKÜR ederiz.